MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 3818147
nr 381 8147
Fåtölj
Bruno Mathsson, Jetson [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 oktober 2005